Vytvořeno 29.03.2014 21:19
29.03.2014 Oblastní žebříček
D10      1.90 km, 35 m, 7 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Miková Lenka              TBM0460 C KOS TJ Tesla Brno               24.50         
 2. Marečková Ema             OSN0450 C SK OS Nové Město n. M.          28.05   + 3.15
 3. Finstrlová Lucie          ZBM0651 C SK Žabovřesky Brno              28.52   + 4.02
 4. Kurečková Klára           ABM0657 C KOB Moira Brno                  30.49   + 5.59
 5. Nimrichterová Natália     ZBM0551 C SK Žabovřesky Brno              32.20   + 7.30
 6. Doleželová Anna           PZR0651 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     38.39   +13.49
 7. Mácalová Soňa             ZBM0550 C SK Žabovřesky Brno              39.06   +14.16
 8. Čelechovská Radka         UBM0451 C MENISKOS Brno                   40.15   +15.25
 9. Finstrlová Julie          ZBM0552 C SK Žabovřesky Brno              40.32   +15.42
10. Hlaváčová Lucie           TBM0660 C KOS TJ Tesla Brno               48.41   +23.51
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 29.03.2014 21:19
29.03.2014 Oblastní žebříček
D12      2.40 km, 50 m, 8 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Vedrová Ela               TBM0357 C KOS TJ Tesla Brno               21.21         
2. Mulíčková Markéta         ABM0362 C KOB Moira Brno                  24.28   + 3.07
3. Poloučková Hana           ABM0350 C KOB Moira Brno                  30.39   + 9.18
4. Nešporová Marie           TTR0351 C OOB Třebíč                      35.17   +13.56
5. Bednaříková Emma          VLI0359 C Slavia Liberec orienteering     42.51   +21.30
6. Gregorová Iva             NNN0250 C Neregistrovaní                  43.35   +22.14
7. Hovořáková Karolína       ZBM0351 C SK Žabovřesky Brno              50.35   +29.14
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 29.03.2014 21:19
29.03.2014 Oblastní žebříček
D14      2.80 km, 65 m, 11 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hlaváčová Anežka          TBM0199 B KOS TJ Tesla Brno               22.30         
 2. Auermüllerová Anna        ZBM0060 B SK Žabovřesky Brno              23.06   + 0.36
 3. Opálková Martina          BBM0050 B BETA URSUS Orienteering         25.17   + 2.47
 4. Mulíčková Zuzana          ABM0157 C KOB Moira Brno                  28.30   + 6.00
 4. Syrovátková Andrea        ABM0059 C KOB Moira Brno                  28.30   + 6.00
 6. Baštařová Anna            ZBM0059 B SK Žabovřesky Brno              30.09   + 7.39
 7. Špringlová Kamila         TBM0050 C KOS TJ Tesla Brno               32.23   + 9.53
 8. Radová Kateřina           ABM0199 B KOB Moira Brno                  33.23   +10.53
 9. Čížková Eliška            ADA0051 C OOB TJ Spartak Adamov           33.52   +11.22
10. Králová Lucie             ABM0175 C KOB Moira Brno                  34.51   +12.21
11. Kyslingerová  Marie       ABM0056 C KOB Moira Brno                  39.23   +16.53
12. Bastlová Pavla            ABM0061 C KOB Moira Brno                  40.31   +18.01
13. Humlíčková Martina        UBM0151 C MENISKOS Brno                   46.35   +24.05
14. Poloučková Petra          ABM0155 B KOB Moira Brno                  59.55   +37.25
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 29.03.2014 21:19
29.03.2014 Oblastní žebříček
D16      4.30 km, 60 m, 11 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Chroustová Šárka          ZBM9862 C SK Žabovřesky Brno              51.12         
2. Klašková Anna             NNN0031 C Neregistrovaní                  62.26   +11.14
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 29.03.2014 21:19
29.03.2014 Oblastní žebříček
D18      5.20 km, 100 m, 15 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Firešová Markéta          ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno              40.14         
2. Grycová Veronika          TBM9859 A KOS TJ Tesla Brno               48.11   + 7.57
3. Bžatková Kateřina         18C9752 C SK Radiosport Bílovice nad Svi  52.38   +12.24
4. Čížková Markéta           ADA9652 B OOB TJ Spartak Adamov           52.54   +12.40
5. Komárková Silvie          TBM9762 B KOS TJ Tesla Brno               56.14   +16.00
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 29.03.2014 21:19
29.03.2014 Oblastní žebříček
D21C      6.80 km, 135 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Müllerová Věra            VAM9051 C OOB Vamberk                     46.56         
 2. Tužilová Magdaléna        ZBM9452 R SK Žabovřesky Brno              47.43   + 0.47
 3. Hrušková Barbora          ZBM9354 R SK Žabovřesky Brno              48.45   + 1.49
 4. Tesařová Markéta          ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno              51.27   + 4.31
 5. Fučíková Hana             VBM7751 C VSK Mendelu Brno                52.41   + 5.45
 6. Kociánová Lenka           VBM8553 C VSK Mendelu Brno                53.12   + 6.16
 7. Gebauerová Jana           ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno              53.29   + 6.33
 8. Štěpánková Kateřina       TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno               53.38   + 6.42
 9. Matulová Iva              ADA8451 C OOB TJ Spartak Adamov           58.37   +11.41
10. Mádlová Věra              ZBM8951 R SK Žabovřesky Brno              58.56   +12.00
11. Matulová Lucie            ADA8880 C OOB TJ Spartak Adamov           59.21   +12.25
12. Hvorecká Eva              VRB8953 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  60.32   +13.36
13. Jiráčková Jana            ZBM8661 C SK Žabovřesky Brno              61.29   +14.33
14. Tvarůžková Petra          ZBM8459 C SK Žabovřesky Brno              62.54   +15.58
15. Kozumplíková Alice        RBK8151 C SK Radioklub Blansko            63.19   +16.23
16. Chroustová Lenka          ZBM9457 C SK Žabovřesky Brno              63.38   +16.42
17. Boháčová Lucie            PTI8771 C Sportovní klub Ptení            64.37   +17.41
18. Chmelíková Zuzana         VBM9353 C VSK Mendelu Brno                64.38   +17.42
19. Chromá Adéla              ZBM8870 C SK Žabovřesky Brno              64.56   +18.00
20. Odehnalová Klára          ABM9956 A KOB Moira Brno                  70.06   +23.10
21. Kočová Hana               ZBM8676 C SK Žabovřesky Brno              73.42   +26.46
22. Smětáková Ivana           HLV8153 C KČT - OB Holešov                74.25   +27.29
23. Kočová Lenka              ZBM8160 C SK Žabovřesky Brno              74.43   +27.47
24. Čechová Jitka             VBM8353 C VSK Mendelu Brno                75.42   +28.46
25. Korpasová Ivana           LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      76.08   +29.12
26. Štěpánková Petra          LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      76.42   +29.46
27. Najmanová Hana            VBM8555 C VSK Mendelu Brno                81.07   +34.11
28. Kročová Klára             ZBM9458 C SK Žabovřesky Brno             198.55  +151.59
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 29.03.2014 21:19
29.03.2014 Oblastní žebříček
D21D      4.50 km, 65 m, 13 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Justová Hana              PHK8556 C OK 99 Hradec Králové            40.58         
2. Doleželová Iva            PZR7171 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     47.19   + 6.21
3. Otrusinová Helena         ABM7054 C KOB Moira Brno                  47.49   + 6.51
4. Kuchařová Ada             TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno               49.33   + 8.35
5. Stehlíková Jana           ZBM8659 C SK Žabovřesky Brno              55.18   +14.20
6. Hlaváčová Šárka           TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno               56.48   +15.50
7. Stašková Petra            ZBM8255 C SK Žabovřesky Brno              57.42   +16.44
8. Melicherová Kristýna      TZL8861 C SKOB Zlín                       58.56   +17.58
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 29.03.2014 21:19
29.03.2014 Oblastní žebříček
D35      5.40 km, 115 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Jemelíková Lada           VBM6555 C VSK Mendelu Brno                46.21         
 2. Hiršová Marcela           VBM7079 C VSK Mendelu Brno                49.19   + 2.58
 3. Grycová Petra             TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno               49.46   + 3.25
 4. Mulíčková Eva             ABM7469 C KOB Moira Brno                  51.14   + 4.53
 5. Schwabová Kateřina        TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno               52.54   + 6.33
 6. Kubáňová Jana             TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno               53.21   + 7.00
 7. Čechová Marcela           TBM7659 C KOS TJ Tesla Brno               55.46   + 9.25
 8. Ehlová Pavla              TBM7377 C KOS TJ Tesla Brno               55.57   + 9.36
 9. Grycová Jana              TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno               57.19   +10.58
10. Tršová Daniela            PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská          60.39   +14.18
11. Ondrouchová Lída          ADA7051 C OOB TJ Spartak Adamov           60.48   +14.27
12. Růžičková Jana            KSU7797 C Klub vytrvalostních sportů Šum  61.34   +15.13
13. Miková Iva                TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno               62.02   +15.41
14. Nešporová Marie           TTR7251 C OOB Třebíč                      65.10   +18.49
15. Obrátilová Naďa           ABM6654 C KOB Moira Brno                  68.20   +21.59
16. Hrušková Lenka            ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno              68.40   +22.19
17. Gregorová Eva             NNN7503 C Neregistrovaní                  76.15   +29.54
18. Tesařová Jitka            RBK6451 C SK Radioklub Blansko            76.24   +30.03
19. Čelechovská Zora          UBM7451 C MENISKOS Brno                   85.15   +38.54
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 29.03.2014 21:19
29.03.2014 Oblastní žebříček
D45      4.50 km, 65 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Chroustová Petra          VBM6655 C VSK Mendelu Brno                39.53         
 2. Janotová Dobra            TBM5662 C KOS TJ Tesla Brno               39.58   + 0.05
 3. Jašková Monika            TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno               46.50   + 6.57
 4. Dokoupilová Zuzana        VBM5754 C VSK Mendelu Brno                48.24   + 8.31
 5. Syslová Iva               TTR6151 C OOB Třebíč                      51.54   +12.01
 6. Lukášová Lenka            TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno               56.09   +16.16
 7. Peřinková Irena           BBM6550 C BETA URSUS Orienteering         60.13   +20.20
 8. Bravená Alexandra         VBM6155 C VSK Mendelu Brno                60.39   +20.46
 9. Jalová Marie              RBK5761 C SK Radioklub Blansko            63.49   +23.56
10. Zháňalová Jana            TTR6051 C OOB Třebíč                      67.55   +28.02
    Janská Iva                LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno       DISK         
    Starčuková Jana           TBM6451 C KOS TJ Tesla Brno                DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 29.03.2014 21:19
29.03.2014 Oblastní žebříček
D55      3.60 km, 60 m, 10 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Procházková Helena        TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno               38.33         
2. Cigošová Anna             TBM5253 C KOS TJ Tesla Brno               40.23   + 1.50
3. Slámová Hana              TBM4951 C KOS TJ Tesla Brno               47.59   + 9.26
4. Tomanová Jana             LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      60.26   +21.53
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 29.03.2014 21:19
29.03.2014 Oblastní žebříček
H10      2.20 km, 45 m, 8 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Gryc Ondřej               TBM0406 C KOS TJ Tesla Brno               19.14         
 2. Doušek Tomáš              TBM0401 C KOS TJ Tesla Brno               19.50   + 0.36
 3. Ehl Ondřej                TBM0404 C KOS TJ Tesla Brno               20.08   + 0.54
 4. Zřídkaveselý Adam         ZBM0505 C SK Žabovřesky Brno              22.59   + 3.45
 5. Odehnal Tomáš             ADA0500 C OOB TJ Spartak Adamov           26.08   + 6.54
 6. Urbánek Tomáš             ZBM0604 C SK Žabovřesky Brno              27.15   + 8.01
 7. Šnyrch Azíz               ABM0405 C KOB Moira Brno                  30.40   +11.26
 8. Rada Štěpán               ABM0404 C KOB Moira Brno                  33.22   +14.08
 9. Koča Vojtěch              ZBM0602 C SK Žabovřesky Brno              33.30   +14.16
10. Ondrouch Martin           ADA0502 C OOB TJ Spartak Adamov           59.36   +40.22
MS  Tachovský Matyáš          ZBM0208 C SK Žabovřesky Brno              31.36   +12.22
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 29.03.2014 21:19
29.03.2014 Oblastní žebříček
H12      2.80 km, 65 m, 11 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Milán Jakub               TBM0411 B KOS TJ Tesla Brno               21.19         
 2. Coufal Jáchym             ZBM0200 B SK Žabovřesky Brno              23.12   + 1.53
 3. Palát Tomáš               ABM0307 C KOB Moira Brno                  24.29   + 3.10
 4. Čelechovský Matěj         UBM0202 C MENISKOS Brno                   26.40   + 5.21
 5. Urbánek Adam              ZBM0302 C SK Žabovřesky Brno              29.04   + 7.45
 6. Lukáš Martin              TBM0222 C KOS TJ Tesla Brno               31.52   +10.33
 7. Soška Petr                ZBM0211 B SK Žabovřesky Brno              33.57   +12.38
 8. Ruda Miroslav             UBM0203 C MENISKOS Brno                   37.26   +16.07
 9. Bružeňák Andrej           TBM0307 C KOS TJ Tesla Brno               58.39   +37.20
    Rajnoha Tomáš             UBM0303 C MENISKOS Brno                    DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 29.03.2014 21:19
29.03.2014 Oblastní žebříček
H14      3.70 km, 60 m, 9 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Milán Tomáš               TBM0111 B KOS TJ Tesla Brno               28.12         
 2. Rajnoha David             UBM0003 C MENISKOS Brno                   29.18   + 1.06
 3. Gryc Vojtěch              TBM0106 B KOS TJ Tesla Brno               29.41   + 1.29
 4. Sedlář Jan                TBM0010 B KOS TJ Tesla Brno               30.23   + 2.11
 5. Mareček Šimon             OSN0201 B SK OS Nové Město n. M.          31.31   + 3.19
 6. Kligl Radim               TBM0103 B KOS TJ Tesla Brno               31.45   + 3.33
 7. Slaný Filip               ZBM0104 C SK Žabovřesky Brno              38.04   + 9.52
 8. Nešpor Jan                TTR0101 B OOB Třebíč                      38.25   +10.13
 9. Gregor Michal             NNN0003 C Neregistrovaní                  40.28   +12.16
10. Pelánek Ondřej            TBM0107 B KOS TJ Tesla Brno               40.58   +12.46
11. Adámek Filip              ABM0101 B KOB Moira Brno                  46.11   +17.59
12. Humlíček Tomáš            ZBM0101 C SK Žabovřesky Brno              51.59   +23.47
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 29.03.2014 21:19
29.03.2014 Oblastní žebříček
H16      5.50 km, 100 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Bžatek Vojtěch            18C9902 C SK Radiosport Bílovice nad Svi  47.08         
 2. Priessnitz Jan            18C9802 C SK Radiosport Bílovice nad Svi  48.55   + 1.47
 3. Žáček Matěj               RBK9802 C SK Radioklub Blansko            49.45   + 2.37
 4. Říčný Vojta               ZBM9903 B SK Žabovřesky Brno              52.30   + 5.22
 5. Komenda Jan               ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno              56.14   + 9.06
 6. Šnyrch Jakub              ABM9906 B KOB Moira Brno                  59.21   +12.13
 7. Soška Marek               ZBM9807 B SK Žabovřesky Brno              61.17   +14.09
 8. Kún Josef                 BBM9802 B BETA URSUS Orienteering         61.51   +14.43
 9. Šnyrch Tomáš              ABM9919 B KOB Moira Brno                  66.45   +19.37
10. Ingršt Matěj              ABM9907 B KOB Moira Brno                  74.20   +27.12
11. Starčuk Zenon             TBM9905 C KOS TJ Tesla Brno               81.32   +34.24
12. Král Jan                  ZBM9904 C SK Žabovřesky Brno              87.31   +40.23
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 29.03.2014 21:19
29.03.2014 Oblastní žebříček
H18      7.30 km, 115 m, 15 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Hirš Otakar               ZBM9801 A SK Žabovřesky Brno              44.52         
2. Hlaváč Ondřej             TBM9901 A KOS TJ Tesla Brno               46.39   + 1.47
3. Konečný Daniel            BBM9702 C BETA URSUS Orienteering         64.39   +19.47
4. Peřinka Šimon             BBM9700 B BETA URSUS Orienteering         80.20   +35.28
5. Humlíček Petr             UBM9701 C MENISKOS Brno                  120.08   +75.16
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 29.03.2014 21:19
29.03.2014 Oblastní žebříček
H21C      11.40 km, 175 m, 22 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Chromý Adam               ZBM8841 E SK Žabovřesky Brno              59.32         
 2. Nykodým Miloš             ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno              60.52   + 1.20
 3. Chloupek Adam             ZBM9300 E SK Žabovřesky Brno              63.12   + 3.40
 4. Čech Radovan              TBM7835 C KOS TJ Tesla Brno               64.01   + 4.29
 5. Bravený Vít               ZBM9102 R SK Žabovřesky Brno              64.24   + 4.52
 6. Mokrý Stanislav           ABM9202 R KOB Moira Brno                  64.38   + 5.06
 7. Liščinský Zdeněk          TBM8215 C KOS TJ Tesla Brno               67.09   + 7.37
 8. Přikryl Petr              ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno              68.13   + 8.41
 9. Záděra Pavel              BBM9500 A BETA URSUS Orienteering         69.07   + 9.35
10. Palát Petr                ABM7415 C KOB Moira Brno                  69.37   +10.05
11. Matula Petr               ADA8202 C OOB TJ Spartak Adamov           71.13   +11.41
12. Zháňal Jan                ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno              71.31   +11.59
13. Ehl Jiří                  TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno               71.58   +12.26
14. Jirka Michal              PTI8403 C Sportovní klub Ptení            72.59   +13.27
15. Polášek Jan               TZL8601 C SKOB Zlín                       73.48   +14.16
16. Omová Michaela            TUR8153 E OOB TJ Turnov                   74.05   +14.33
17. Knapová Jana              LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice         74.09   +14.37
18. Klváček Aleš              PTI8527 C Sportovní klub Ptení            74.12   +14.40
19. Henek Michal              RBK8605 C SK Radioklub Blansko            74.41   +15.09
20. Hübner Jan                CTB7902 C SK OB Chotěboř                  75.31   +15.59
21. Stehlík Martin            ZBM8503 C SK Žabovřesky Brno              75.32   +16.00
22. Kheil Radim               PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská          76.08   +16.36
23. Fiala Martin              TTR8801 C OOB Třebíč                      77.25   +17.53
24. Dvořáček Petr             TBM7013 C KOS TJ Tesla Brno               77.38   +18.06
25. Kazda Adam                ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno              78.08   +18.36
26. Mokrý Ondřej              ABM9410 A KOB Moira Brno                  79.21   +19.49
27. Jalový Vlastimil          RBK8604 C SK Radioklub Blansko            79.26   +19.54
28. Liščinský Tomáš           ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno              82.05   +22.33
29. Hlaváč Jiří               TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno               82.10   +22.38
30. Fučík Karel               VBM7246 R VSK Mendelu Brno                83.09   +23.37
31. Pavelka Jan               MBM8500 C O-mikron                        83.39   +24.07
32. Ježek Jiří                PHK8403 C OK 99 Hradec Králové            84.15   +24.43
33. Jalový Milan              RBK8347 C SK Radioklub Blansko            86.15   +26.43
34. Ptáček Patrik             BBM9800 A BETA URSUS Orienteering         86.51   +27.19
35. Stachoň Zdeněk            SKM8014 C KOB Směr Kroměříž               87.18   +27.46
36. Suchomel Vít              MBM8448 C O-mikron                        88.21   +28.49
37. Velička Jan               VRB8504 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  90.14   +30.42
38. Švirák Ondřej             ZBM9103 C SK Žabovřesky Brno              91.34   +32.02
39. Koča Jaroslav             ZBM8206 C SK Žabovřesky Brno              93.24   +33.52
40. Tomeš Petr                SJC7531 C Sportcentrum Jičín              94.11   +34.39
41. Kořan Pavel               VBM7401 C VSK Mendelu Brno               100.08   +40.36
42. Verner Tomáš              VBM8204 C VSK Mendelu Brno               100.17   +40.45
43. Čížek Petr                ADA7101 C OOB TJ Spartak Adamov          101.41   +42.09
44. Burdilák Radek            MBM8533 C O-mikron                       105.29   +45.57
45. Minařík Luboš             TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno              105.35   +46.03
46. Eliáš Jan                 ZBM8207 C SK Žabovřesky Brno             111.37   +52.05
47. Kavan Tomáš               TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno              111.58   +52.26
48. Sponar Jan                TBM5004 C KOS TJ Tesla Brno              112.34   +53.02
49. Škrabálek Jan             NNN     C Neregistrovaní                 125.07   +65.35
    Chvátal Lukáš             ZBM8309 C SK Žabovřesky Brno               DISK         
    Kříž Lukáš                TTR8201 C OOB Třebíč                       DISK         
    Obrátil Štěpán            ABM9409 B KOB Moira Brno                   DISK         
    Drbal Jan                 PGP7101 C SK Praga                         DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 29.03.2014 21:19
29.03.2014 Oblastní žebříček
H21D      5.50 km, 100 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Autrata Daniel            TBM9012 C KOS TJ Tesla Brno               47.48         
 2. Kůr Jiří                  NNN0006 C Neregistrovaní                  48.04   + 0.16
 3. Jirásek Jakub             TTR8601 C OOB Třebíč                      48.43   + 0.55
 4. Růžička Lukáš             KSU7849 C Klub vytrvalostních sportů Šum  48.56   + 1.08
 5. Polouček Pavel            ABM7100 C KOB Moira Brno                  49.16   + 1.28
 6. Otrusina Jan              ABM9210 C KOB Moira Brno                  50.29   + 2.41
 7. Jordanov Alexandr         ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno              50.53   + 3.05
 8. Podhrázský Zbyšek         MBM8242 C O-mikron                        51.51   + 4.03
 9. Nováček Radek             TTR8701 C OOB Třebíč                      53.53   + 6.05
10. Watson Kevin              RBK8101 C SK Radioklub Blansko            54.32   + 6.44
11. Čech Viktor               VBM8001 C VSK Mendelu Brno                55.55   + 8.07
12. Otrusina David            ABM8201 C KOB Moira Brno                  67.27   +19.39
13. Šarlej Marek              4NC8100 C O sto šest                      71.25   +23.37
14. Baše Martin               PHK0000 C OK 99 Hradec Králové            73.21   +25.33
15. Bařina Jiří               SBK8101 C KOB Start Blansko               74.29   +26.41
16. Skryja Ondřej             PZR9502 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     83.20   +35.32
17. König Lukáš               ZBM8001 C SK Žabovřesky Brno              87.49   +40.01
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 29.03.2014 21:19
29.03.2014 Oblastní žebříček
H35      7.60 km, 135 m, 18 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Fiala Jan                 BBM7205 C BETA URSUS Orienteering         48.35         
 2. Milán Pavel               TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno               55.15   + 6.40
 3. Věžník Roman              TTR7901 C OOB Třebíč                      55.48   + 7.13
 4. Odehnal Luděk             ADA7400 C OOB TJ Spartak Adamov           58.06   + 9.31
 5. Humlíček Aleš             ZBM7539 C SK Žabovřesky Brno              59.13   +10.38
 6. Žáček Zbyněk              RBK7101 C SK Radioklub Blansko            60.01   +11.26
 7. Nešpor Jan                TTR6101 C OOB Třebíč                      60.31   +11.56
 8. Milán Radek                       C                                 61.05   +12.30
 9. Mulíček Ondřej            ABM7405 C KOB Moira Brno                  62.23   +13.48
10. Odehnal Roman             ABM6909 C KOB Moira Brno                  63.11   +14.36
11. Skryja Bořivoj            PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     63.49   +15.14
12. Doseděl Petr              ZBM7604 C SK Žabovřesky Brno              64.25   +15.50
13. Humlíček René             UBM7101 C MENISKOS Brno                   65.16   +16.41
14. Finstrle Luděk            ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno              66.13   +17.38
15. Musil Radek               NNN0000 C Neregistrovaní                  69.42   +21.07
16. Šafek Jiří                ZBM7606 C SK Žabovřesky Brno              70.05   +21.30
17. Cicvárek Ivo              ZBM7504 C SK Žabovřesky Brno              71.26   +22.51
18. Trš Lubomír               PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská          72.11   +23.36
19. Uhmann Petr               TBM5103 C KOS TJ Tesla Brno               75.00   +26.25
20. Coufal Svatoš             ZBM6700 C SK Žabovřesky Brno              76.20   +27.45
21. Robotka Libor             PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská          76.33   +27.58
22. Mareček Jiří              ADA5901 C OOB TJ Spartak Adamov           77.43   +29.08
23. Zejda Jiří                ABM7805 C KOB Moira Brno                  82.56   +34.21
24. Pelánek Libor             TBM7409 C KOS TJ Tesla Brno               88.49   +40.14
25. Horký Tomáš               TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno               88.58   +40.23
26. Bžatek Miroslav           18C7006 C SK Radiosport Bílovice nad Svi  89.51   +41.16
27. Starčuk Zenon             TBM6202 C KOS TJ Tesla Brno              108.44   +60.09
    Rajnoha Miroslav          UBM7104 C MENISKOS Brno                    DISK         
    Jalový Vlastimil          RBK6120 C SK Radioklub Blansko             DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 29.03.2014 21:19
29.03.2014 Oblastní žebříček
H45      6.00 km, 90 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Ptáček Pavel              BBM6508 C BETA URSUS Orienteering         46.02         
 2. Patočka Petr              BBM6300 C BETA URSUS Orienteering         47.02   + 1.00
 3. Korpas Jaroslav           LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      47.51   + 1.49
 4. Hanzl Vlastimil           VBM5329 C VSK Mendelu Brno                48.04   + 2.02
 5. Kluška Jan                NNN0032 C Neregistrovaní                  48.19   + 2.17
 6. Mareček Petr              OSN6900 C SK OS Nové Město n. M.          48.20   + 2.18
 7. Hirš Libor                VBM6000 C VSK Mendelu Brno                49.27   + 3.25
 8. Pospíšil Jaromír          PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     51.31   + 5.29
 9. Adámek Libor              ABM6707 C KOB Moira Brno                  51.43   + 5.41
10. Gryc Jan                  TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno               52.27   + 6.25
11. Auermüller Vít            NNN0008 C Neregistrovaní                  52.28   + 6.26
12. Pulec Pavel               VBM6201 C VSK Mendelu Brno                52.55   + 6.53
13. Jordanov Nikolaj          VBM6501 C VSK Mendelu Brno                53.13   + 7.11
14. Šuler Josef               TBM6005 C KOS TJ Tesla Brno               54.00   + 7.58
15. Smutný Radek              ABM6701 C KOB Moira Brno                  56.34   +10.32
16. Jašek Milan               TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno               60.35   +14.33
17. Kligl Vladislav           TBM6910 C KOS TJ Tesla Brno               61.20   +15.18
18. Sysel Svatobor            TTR6202 C OOB Třebíč                      66.16   +20.14
19. Hruška Tomáš              ZBM6401 C SK Žabovřesky Brno              77.47   +31.45
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 29.03.2014 21:19
29.03.2014 Oblastní žebříček
H55      4.50 km, 60 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Šebesta Vlastislav        TBM5807 C KOS TJ Tesla Brno               40.09         
 2. Chmelík Aleš              VBM4732 C VSK Mendelu Brno                40.49   + 0.40
 3. Štěpánek Jiří             LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      42.31   + 2.22
 4. Dufek Jan                 TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno               46.08   + 5.59
 5. Zabloudil Pavel           TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno               46.57   + 6.48
 6. Věžník Antonín            ADA5505 C OOB TJ Spartak Adamov           48.28   + 8.19
 7. Dokoupil Vladimír         VBM4806 C VSK Mendelu Brno                49.13   + 9.04
 8. Sláma Dušan               TBM4730 C KOS TJ Tesla Brno               49.17   + 9.08
 9. Šnyrch František          ABM4902 C KOB Moira Brno                  49.45   + 9.36
10. Henek Milan               RBK5307 C SK Radioklub Blansko            52.06   +11.57
11. Denemarek Oldřich         BBM5100 C BETA URSUS Orienteering         54.51   +14.42
12. Ptáček Ladislav           BBM5300 C BETA URSUS Orienteering         56.55   +16.46
13. Jalový Jaroslav           RBK5719 C SK Radioklub Blansko            62.48   +22.39
14. Novotný Jan               UBM4401 C MENISKOS Brno                   99.42   +59.33
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 29.03.2014 21:19
29.03.2014 Oblastní žebříček
H65      3.60 km, 60 m, 10 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Procházka Jan             TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno               42.26         
2. Chmelík Milan             ABM4501 C KOB Moira Brno                  47.33   + 5.07
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 29.03.2014 21:19
29.03.2014 Oblastní žebříček
HDR      2.80 km, 55 m, 7 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Vedra Tobiáš              TBM0621 C KOS TJ Tesla Brno               17.25         
 2. Kroutil Jošt              ZBM0701 C SK Žabovřesky Brno              19.31   + 2.06
 3. Nešpor Jiří               TTR0502 C OOB Třebíč                      20.15   + 2.50
 4. Nešporová Terezie         TTR0852 C OOB Třebíč                      20.28   + 3.03
 5. Schwab Filip              TBM0710 C KOS TJ Tesla Brno               20.54   + 3.29
 6. Pekárek Martin            RBK0501 C SK Radioklub Blansko            21.09   + 3.44
 7. Klašková Amálie           NNN0030 C Neregistrovaní                  21.38   + 4.13
 8. Chroustová Michaela       VBM0451 C VSK Mendelu Brno                21.44   + 4.19
 8. Milánová Viktorie                 C                                 21.44   + 4.19
10. Brosch Ondřej             RBK0606 C SK Radioklub Blansko            22.02   + 4.37
11. Odehnalová Tereza         ADA0851 C OOB TJ Spartak Adamov           22.32   + 5.07
12. Ehlová Martina            TBM0655 C KOS TJ Tesla Brno               23.02   + 5.37
13. Štěpánek Jan              TBM0607 C KOS TJ Tesla Brno               24.03   + 6.38
14. Ševčík Daniel             TBM0508 C KOS TJ Tesla Brno               25.11   + 7.46
15. Smutný Jakub              ABM0502 C KOB Moira Brno                  25.12   + 7.47
16. Mikuš Matej               PTI     C Sportovní klub Ptení            25.25   + 8.00
17. Palátová Renáta           NNN0056 C Neregistrovaní                  26.20   + 8.55
18. Nádeníčková Anna          ABM0556 C KOB Moira Brno                  27.18   + 9.53
19. Mašterová Lenka           TTR0000 C OOB Třebíč                      27.26   +10.01
20. Ševčík Filip              TBM0802 C KOS TJ Tesla Brno               27.42   +10.17
21. Kočová Klára              ZBM0850 C SK Žabovřesky Brno              29.39   +12.14
22. Lasota Jan                NNN0036 C Neregistrovaní                  30.38   +13.13
23. Finstrlová Kristýna       ZBM0752 C SK Žabovřesky Brno              30.49   +13.24
24. Kubáňová Tereza           TBM0756 C KOS TJ Tesla Brno               31.26   +14.01
25. Mašterová Eva             TTR0752 C OOB Třebíč                      33.20   +15.55
26. Otrusinová Olga           ABM8651 C KOB Moira Brno                  33.36   +16.11
27. Kroutil Tadeáš            ZBM0901 C SK Žabovřesky Brno              34.25   +17.00
28. Lomtatidze Anika                  C                                 34.39   +17.14
29. Tachovský Jáchym          ZBM0502 C SK Žabovřesky Brno              35.23   +17.58
30. Čechová Johana            TBM0888 C KOS TJ Tesla Brno               35.37   +18.12
31. Jobánek Tobíáš            ZBM     C SK Žabovřesky Brno              35.59   +18.34
32. Čech Radan                TBM0611 C KOS TJ Tesla Brno               36.34   +19.09
33. Musilová Anna             NNN0002 C Neregistrovaní                  36.45   +19.20
34. Eliášová Marta            ZBM0851 C SK Žabovřesky Brno              37.28   +20.03
35. Cicvárek Martin           ZBM0801 C SK Žabovřesky Brno              37.58   +20.33
36. Finstrle Filip            ZBM0702 C SK Žabovřesky Brno              38.53   +21.28
37. Eliáš Václav              ZBM1000 C SK Žabovřesky Brno              39.11   +21.46
38. Bružeňáková Mia           TBM0652 C KOS TJ Tesla Brno               41.43   +24.18
39. Stašková Sára             ZBM0751 C SK Žabovřesky Brno              42.46   +25.21
40. Ondrouch Jan                      C                                 43.17   +25.52
41. Sedlák Simon              42C0400 C Autocont                        44.27   +27.02
42. Telecký Vojta             TBM     C KOS TJ Tesla Brno               45.28   +28.03
43. Watson                            C                                 47.57   +30.32
44. Podhrázský Tomáš                  C                                 49.55   +32.30
45. Finstrlová Denisa         ZBM0951 C SK Žabovřesky Brno              60.43   +43.18
46. Kurečková Aneta           ABM     C KOB Moira Brno                  63.35   +46.10
47. Pachmannová Natálka               C                                 64.51   +47.26
47. Stašková Sofie            ZBM0952 C SK Žabovřesky Brno              64.51   +47.26
49. Věžníková Natálie         TTR0755 C OOB Třebíč                      77.18   +59.53
50. Věžníková Veronika        TTR0955 C OOB Třebíč                      77.19   +59.54
51. Jalová Kristýna           RBK0000 C SK Radioklub Blansko            80.49   +63.24
52. Majerová Vendula          VRG     C                                 90.37   +73.12
53. Majer Štěpán              VRG     C                                 92.17   +74.52
54. Stachoň Štěpán            ZBM1200 C SK Žabovřesky Brno             107.52   +90.27
55. Doseděl Luboš             ZBM0804 C SK Žabovřesky Brno             139.13  +121.48
    Štěpánek Ondřej           TBM0809 C KOS TJ Tesla Brno                DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 29.03.2014 21:19
29.03.2014 Oblastní žebříček
P      3.50 km, 50 m, 9 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Mikuš Oldřich                     C                                 27.48         
 2. Neckař Jan                NNN0005 C Neregistrovaní                  29.42   + 1.54
 3. Ševčíková Pavla           TBM7355 C KOS TJ Tesla Brno               31.18   + 3.30
 4. Broschová Lucie           RBK7451 C SK Radioklub Blansko            31.50   + 4.02
 5. Sedlák Leo                42C7400 C Autocont                        32.03   + 4.15
 6. Pekárek Aleš              RBK6602 C SK Radioklub Blansko            35.48   + 8.00
 7. Šnyrchová Jitka           ABM7653 C KOB Moira Brno                  36.33   + 8.45
 8. Podtrázská Barbora        NNN     C Neregistrovaní                  37.31   + 9.43
 9. Mikušová Ivana            PTI     C Sportovní klub Ptení            38.39   +10.51
10. Pecka Lukáš               HLV7707 C KČT - OB Holešov                39.26   +11.38
11. Cicvárková Lucie          ZBM7651 C SK Žabovřesky Brno              39.37   +11.49
12. Kříž Pavel                        C                                 40.20   +12.32
13. Jirásková Dora            NNN0004 C Neregistrovaní                  41.35   +13.47
14. Šimek Petr                5PC0001 C SK Alpin                        42.07   +14.19
15. Bednařík Vilém            VLI0509 C Slavia Liberec orienteering     44.37   +16.49
16. Bednařík Aleš             VLI7309 C Slavia Liberec orienteering     46.37   +18.49
17. Ruda Miroslav             UBM7106 C MENISKOS Brno                   47.01   +19.13
18. Semerád Stanislav         TTR0002 C OOB Třebíč                      47.29   +19.41
19. Křížová Lenka             TTR8551 C OOB Třebíč                      47.34   +19.46
20. Tomanová Elena            ABM6666 C KOB Moira Brno                  48.59   +21.11
21. Poloučková Vilma          ABM7251 C KOB Moira Brno                  53.19   +25.31
22. Gregor David              NNN7502 C Neregistrovaní                  53.36   +25.48
23. Humlíčková Jana           UBM7351 C MENISKOS Brno                   54.00   +26.12
24. Otrusinová Jana           ABM9560 A KOB Moira Brno                  54.15   +26.27
25. Pinterová Kateřina        VBM6651 C VSK Mendelu Brno                56.11   +28.23
26. Rudová Hana               UBM7252 C MENISKOS Brno                   60.46   +32.58
27. Urbánková Lenka           NNN0007 C Neregistrovaní                  61.20   +33.32
28. Rajnohová Pavla           UBM     C MENISKOS Brno                   63.11   +35.23
29. Suchá Helena              ABM6664 C KOB Moira Brno                  70.09   +42.21
30. Auermüllerová Lenka       NNN0009 C Neregistrovaní                  84.29   +56.41
    Roušová Marie             NER     C                                  DISK         
    Ševčík Robert             TBM7010 C KOS TJ Tesla Brno                DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------