18C SK Radiosport Bílovice nad Svitavou

29.03.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 192) 247332 H16 18C9902 Bžatek Vojtěch 22.00 neregistro ( 194) 247326 H16 18C9802 Priessnitz Jan 28.00 neregistro ( 193) 2032125 H35 18C7006 Bžatek Miroslav 69.00 neregistro ( 191) 247322 D18 18C9752 Bžatková Kateřina 79.00 neregistro

42C Autocont

29.03.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 275) ? P 42C7400 Sedlák Leo 0.00 neregistro ( 276) ? HDR 42C0400 Sedlák Simon 0.00 neregistro ( 277) ? HDR 42C1350 Sedláková Nela 0.00 neregistro

4NC O sto šest

29.03.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 312) ? H21D 4NC8100 Šarlej Marek 79.00 neregistro

5PC SK Alpin

29.03.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 296) 682117 P 5PC0001 Šimek Petr 0.00 neregistro ( 297) ? P 5PC0002 Toufar Jiří 0.00 neregistro ( 298) ? P 5PC0003 Cidlík Zdeněk 0.00 neregistro

ABM KOB Moira Brno

29.03.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 227) 8874 HDR ABM0502 Smutný Jakub 0.00 neregistro ( 228) 2067325 HDR ABM0556 Nádeníčková Anna 0.00 ( 245) 420410 P ABM7653 Šnyrchová Jitka 0.00 ( 248) 682349 HDR ABM8651 Otrusinová Olga 0.00 ( 289) 253127 P ABM6666 Tomanová Elena 0.00 ( 332) 52013 P ABM9560 Otrusinová Jana 0.00 ( 352) 219255 P ABM7251 Poloučková Vilma 0.00 neregistro ( 356) 49673 P ABM6664 Suchá Helena 0.00 ( 256) 438045 H16 ABM9907 Ingršt Matěj 1.00 ( 243) 52056 H21C ABM7415 Palát Petr 8.00 ( 220) 332970 D14 ABM0157 Mulíčková Zuzana 9.00 ( 238) 52057 D21D ABM7054 Otrusinová Helena 9.00 ( 217) 2067326 D14 ABM0061 Bastlová Pavla 15.00 ( 236) 232879 H35 ABM6909 Odehnal Roman 15.00 ( 255) 332946 H16 ABM9906 Šnyrch Jakub 16.00 ( 252) 886814 H21C ABM9410 Mokrý Ondřej 18.00 ( 240) 207848 H35 ABM7209 Soutor Tomáš 19.00 ( 221) 232876 D14 ABM0199 Radová Kateřina 21.00 ( 244) 52041 D35 ABM7469 Mulíčková Eva 24.00 ( 253) 1007533 D21C ABM9757 Odehnalová Tereza 24.00 ( 216) 420427 D14 ABM0059 Syrovátková Andrea 27.00 ( 235) 4783 H35 ABM6801 Mokrý Pavel 27.00 ( 258) 438047 D21C ABM9956 Odehnalová Klára 28.00 ( 231) 52521 H55 ABM4902 Šnyrch František 29.00 ( 257) 332963 H16 ABM9919 Šnyrch Tomáš 34.00 ( 215) 2067323 D14 ABM0056 Kyslingerová Marie 36.00 ( 232) 219257 D35 ABM6654 Obrátilová Naďa 36.00 ( 226) 52522 H10 ABM0405 Šnyrch Azíz 38.00 ( 242) 337650 H35 ABM7405 Mulíček Ondřej 39.00 ( 254) 438043 H16 ABM9901 Florián Vojtěch 40.00 ( 229) 337648 D10 ABM0657 Kurečková Klára 42.00 ( 230) 995827 H65 ABM4501 Chmelík Milan 43.00 ( 241) 2060216 H35 ABM7210 Kurečka Robert 43.00 ( 225) 420418 H10 ABM0404 Rada Štěpán 44.00 ( 219) 438040 D14 ABM0155 Poloučková Petra 45.00 ( 246) 897375 H35 ABM7805 Zejda Jiří 49.00 ( 250) 232872 H21D ABM9210 Otrusina Jan 49.00 ( 233) 438049 H45 ABM6701 Smutný Radek 50.00 ( 222) 332962 H12 ABM0307 Palát Tomáš 54.00 ( 247) 682351 H21D ABM8201 Otrusina David 55.00 ( 249) 886812 H21C ABM9202 Mokrý Stanislav 58.00 ( 218) 207849 H14 ABM0101 Adámek Filip 66.00 ( 237) 332950 D35 ABM7052 Odehnalová Kamila 68.00 ( 223) 438041 D12 ABM0350 Poloučková Hana 71.00 ( 239) 438042 H21D ABM7100 Polouček Pavel 76.00 ( 224) 361987 D12 ABM0362 Mulíčková Markéta 79.00 ( 251) 886825 H21C ABM9409 Obrátil Štěpán 86.00 ( 234) 500260 H45 ABM6707 Adámek Libor 95.00

ADA OOB TJ Spartak Adamov

29.03.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 52) 2053553 HDR ADA0851 Odehnalová Tereza 0.00 neregistro ( 41) 2042549 D35 ADA7051 Ondrouchová Lída 4.00 ( 40) 247336 H10 ADA0502 Ondrouch Martin 11.00 ( 13) 2032120 H35 ADA5901 Mareček Jiří 11.00 ( 50) 2053551 H35 ADA7400 Odehnal Luděk 21.00 ( 15) 2042533 D21C ADA8880 Matulová Lucie 22.00 ( 51) 2053552 H10 ADA0500 Odehnal Tomáš 29.00 ( 187) 52712 H55 ADA5505 Věžník Antonín 33.00 ( 190) 49863 D14 ADA0051 Čížková Eliška 39.00 ( 355) 8083 D21C ADA8451 Matulová Iva 58.00 ( 189) 49862 D18 ADA9652 Čížková Markéta 67.00 ( 14) 2042531 H21C ADA8202 Matula Petr 88.00 ( 188) 336714 H21C ADA7101 Čížek Petr 92.00

BBM BETA URSUS Orienteering

29.03.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 323) 2056262 D14 BBM0050 Opálková Martina 18.00 ( 326) 2035707 H16 BBM9802 Kún Josef 19.00 ( 288) 886286 H21C BBM9600 Ptáček Pavel 28.00 ( 280) 515468 H35 BBM7205 Fiala Jan 45.00 ( 286) 980377 H45 BBM6508 Ptáček Pavel 65.00 ( 287) 980376 H21C BBM9800 Ptáček Patrik 66.00 ( 324) 553436 H45 BBM6300 Patočka Petr 74.00 ( 327) 980371 H21C BBM9500 Záděra Pavel 74.00 ( 328) 219273 H55 BBM5300 Ptáček Ladislav 77.00 ( 152) 331257 D45 BBM6550 Peřinková Irena 81.00 ( 151) 410398 H55 BBM5100 Denemarek Oldřich 85.00 ( 325) 53271 H18 BBM9702 Konečný Daniel 87.00 ( 153) 331797 H18 BBM9700 Peřinka Šimon 107.00

CTB SK OB Chotěboř

29.03.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 158) 51833 H21C CTB7902 Hübner Jan 42.00

HLV KČT - OB Holešov

29.03.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 138) 4632 P HLV7707 Pecka Lukáš 0.00 ( 137) 52670 D21C HLV8153 Smětáková Ivana 50.00

KSU Klub vytrvalostních sportů Šumperk

29.03.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 294) 2020744 D35 KSU7797 Růžičková Jana 44.00 ( 293) 52602 H21D KSU7849 Růžička Lukáš 85.00

LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno

29.03.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 64) 52029 D21C LBM7362 Korpasová Ivana 34.00 ( 78) 52020 D21C LBM8651 Štěpánková Petra 38.00 ( 77) 52050 H55 LBM5401 Štěpánek Jiří 57.00 ( 278) 52090 D45 LBM5795 Janská Iva 65.00 ( 147) 52055 D55 LBM4955 Tomanová Jana 67.00 ( 63) 52063 H45 LBM6113 Korpas Jaroslav 80.00

MBM O-mikron

29.03.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 9) 7200320 H21C MBM8448 Suchomel Vít 54.00 ( 354) 4781 H21C MBM8533 Burdilák Radek 72.00 ( 295) 897372 H21C MBM8500 Pavelka Jan 78.00

NNN Neregistrovaní

29.03.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 305) ? HDR NNN0002 Musilová Anna 0.00 neregistro ( 306) ? P NNN7502 Gregor David 0.00 neregistro ( 308) 330694 P NNN0004 Jirásková Dora 0.00 neregistro ( 309) 253144 P NNN0005 Neckař Jan 0.00 neregistro ( 316) 2051480 P NNN0007 Urbánková Lenka 0.00 neregistro ( 319) ? P NNN0009 Auermüllerová Lenka 0.00 neregistro ( 336) ? P NNN0010 Maruška Maťa 0.00 neregistro ( 307) ? D35 NNN7503 Gregorová Eva 16.00 neregistro ( 302) ? H35 NNN0000 Musil Radek 29.00 neregistro ( 304) ? D12 NNN0250 Gregorová Iva 47.00 neregistro ( 303) ? H14 NNN0003 Gregor Michal 48.00 neregistro ( 318) ? H45 NNN0008 Auermüller Vít 59.00 neregistro ( 310) ? H21D NNN0006 Kůr Jiří 73.00 neregistro

OSN SK OS Nové Město n. M.

29.03.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 67) 2011896 D10 OSN0450 Marečková Ema 15.00 ( 66) 232029 H14 OSN0201 Mareček Šimon 57.00 ( 65) 51991 H45 OSN6900 Mareček Petr 110.00

PBM TJ Spartak 1. Brněnská

29.03.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 42) 53539 D35 PBM7375 Tršová Daniela 56.00 ( 43) 682097 H35 PBM7302 Trš Lubomír 67.00 ( 23) 52027 H35 PBM5303 Robotka Libor 75.00 ( 185) 52061 H21C PBM7301 Kheil Radim 82.00

PGP SK Praga

29.03.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 73) 52225 H21C PGP7101 Drbal Jan 80.00

PHK OK 99 Hradec Králové

29.03.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 279) 9469 H21C PHK8403 Ježek Jiří 10.00 ( 195) 49630 D21D PHK8556 Justová Hana 17.00 ( 210) ? H21D PHK0000 Baše Martin 64.00 neregistro

PTI Sportovní klub Ptení

29.03.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 338) 52430 H21C PTI8403 Jirka Michal 34.00 ( 339) 8829 D21C PTI8771 Boháčová Lucie 68.00

PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

29.03.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 213) 52970 D10 PZR0651 Doleželová Anna 33.00 ( 214) 438601 D21D PZR7171 Doleželová Iva 33.00 ( 290) 232492 H35 PZR6106 Skryja Bořivoj 47.00 ( 291) 232483 H21D PZR9502 Skryja Ondřej 58.00 ( 154) 51994 H45 PZR4417 Pospíšil Jaromír 62.00

RBK SK Radioklub Blansko

29.03.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 281) 2061836 P RBK7451 Broschová Lucie 0.00 ( 282) 2061789 HDR RBK0606 Brosch Ondřej 0.00 ( 283) 410350 HDR RBK0501 Pekárek Martin 0.00 ( 284) 4643 P RBK6602 Pekárek Aleš 0.00 ( 300) 2061781 HDR RBK0000 Broschová Alžběta 0.00 neregistro ( 329) ? HDR RBK0451 Vyskočilová Karla 0.00 ( 311) 52024 H21C RBK8604 Jalový Vlastimil 6.00 ( 155) 52163 H35 RBK6120 Jalový Vlastimil 7.00 ( 139) 8812 H55 RBK5719 Jalový Jaroslav 21.00 ( 211) 416103 D35 RBK6451 Tesařová Jitka 28.00 ( 331) 2032123 H16 RBK9802 Žáček Matěj 31.00 ( 140) 49601 D45 RBK5761 Jalová Marie 49.00 ( 160) 515193 H21C RBK8605 Henek Michal 52.00 ( 44) 52078 H55 RBK5307 Henek Milan 61.00 ( 330) 2032122 H35 RBK7101 Žáček Zbyněk 61.00 ( 292) 37735 H21D RBK8101 Watson Kevin 67.00 ( 159) 981818 D21C RBK8151 Kozumplíková Alice 72.00 ( 285) 2032131 H14 RBK0001 Vyskočil Pavel 81.00 ( 149) 980373 H21C RBK8347 Jalový Milan 96.00

SBK KOB Start Blansko

29.03.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 10) 2045244 H21D SBK8101 Bařina Jiří 52.00

SJC Sportcentrum Jičín

29.03.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 212) 896967 H21C SJC7531 Tomeš Petr 46.00

SKM KOB Směr Kroměříž

29.03.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 186) 7905090 H21C SKM8014 Stachoň Zdeněk 110.00

TBM KOS TJ Tesla Brno

29.03.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 21) 230671 HDR TBM0756 Kubáňová Tereza 0.00 ( 37) 52037 D35 TBM7377 Ehlová Pavla 0.00 ( 39) 446326 HDR TBM0655 Ehlová Martina 0.00 ( 46) 53275 HDR TBM0611 Čech Radan 0.00 ( 47) 49555 HDR TBM0888 Čechová Johana 0.00 ( 61) 446444 HDR TBM0621 Vedra Tobiáš 0.00 ( 72) ? HDR TBM0652 Bružeňáková Mia 0.00 ( 75) 53234 HDR TBM0710 Schwab Filip 0.00 ( 80) 53232 HDR TBM0607 Štěpánek Jan 0.00 ( 81) 53276 HDR TBM0809 Štěpánek Ondřej 0.00 neregistro ( 148) 232355 P TBM9151 Šulerová Pavlína 0.00 ( 348) 53255 P TBM7355 Ševčíková Pavla 0.00 ( 349) 232345 P TBM7010 Ševčík Robert 0.00 ( 350) ? HDR TBM0508 Ševčík Daniel 0.00 ( 351) ? HDR TBM0802 Ševčík Filip 0.00 ( 5) 53295 H21C TBM5004 Sponar Jan 4.00 ( 38) 410340 H10 TBM0404 Ehl Ondřej 8.00 ( 313) 53242 H35 TBM7227 Milán Pavel 9.00 ( 48) 53284 D35 TBM7659 Čechová Marcela 12.00 ( 145) 53247 D14 TBM0199 Hlaváčová Anežka 12.00 ( 1) 49659 H35 TBM6747 Horký Tomáš 13.00 ( 26) 331599 H16 TBM9905 Starčuk Zenon 13.00 ( 184) 53261 D21D TBM5855 Kuchařová Ada 13.00 ( 16) 53235 H21C TBM5711 Minařík Luboš 14.00 ( 49) 49358 H10 TBM0401 Doušek Tomáš 17.00 ( 146) 232732 D10 TBM0660 Hlaváčová Lucie 24.00 ( 8) 49669 H21C TBM8603 Kavan Tomáš 26.00 ( 142) 49656 D21D TBM7258 Hlaváčová Šárka 29.00 ( 301) 410187 H35 TBM6202 Starčuk Zenon 33.00 ( 7) 320135 H65 TBM4907 Procházka Jan 39.00 ( 56) 410323 D10 TBM0460 Miková Lenka 39.00 ( 19) 232025 D35 TBM7275 Kubáňová Jana 40.00 ( 30) 888648 H10 TBM0406 Gryc Ondřej 41.00 ( 69) 410327 H55 TBM5807 Šebesta Vlastislav 41.00 ( 317) 33129 D14 TBM0050 Špringlová Kamila 42.00 ( 315) 443078 H14 TBM0111 Milán Tomáš 45.00 ( 11) 53230 H55 TBM4231 Dufek Jan 49.00 ( 33) 49412 D35 TBM6969 Grycová Jana 52.00 ( 29) 995867 H14 TBM0106 Gryc Vojtěch 54.00 ( 6) 301247 D55 TBM5351 Procházková Helena 55.00 ( 20) 232708 H35 TBM7506 Kubáň Pavel 55.00 ( 25) 232516 D45 TBM6451 Starčuková Jana 57.00 ( 314) 888640 H12 TBM0411 Milán Jakub 57.00 ( 12) 53251 H35 TBM5103 Uhmann Petr 59.00 ( 62) 438603 D12 TBM0357 Vedrová Ela 59.00 ( 82) 49342 H21C TBM7013 Dvořáček Petr 60.00 ( 18) 53246 D55 TBM4951 Slámová Hana 63.00 ( 35) 410254 H14 TBM0010 Sedlář Jan 63.00 ( 58) 446339 H35 TBM7409 Pelánek Libor 63.00 ( 60) 331013 D18 TBM9762 Komárková Silvie 63.00 ( 27) 230679 D35 TBM7467 Grycová Petra 64.00 ( 141) 53282 H21C TBM8215 Liščinský Zdeněk 64.00 ( 59) 886829 H14 TBM0107 Pelánek Ondřej 69.00 ( 71) ? H12 TBM0307 Bružeňák Andrej 69.00 ( 34) 229382 D18 TBM9859 Grycová Veronika 71.00 ( 70) 410192 D55 TBM5253 Cigošová Anna 71.00 ( 68) 53256 H55 TBM5003 Zabloudil Pavel 73.00 ( 55) 53270 D35 TBM7071 Miková Iva 76.00 ( 28) 53233 H45 TBM6709 Gryc Jan 77.00 ( 31) 53288 D45 TBM6653 Lukášová Lenka 77.00 ( 54) 2042517 H14 TBM0103 Kligl Radim 78.00 ( 79) 2049566 D21C TBM7654 Štěpánková Kateřina 78.00 ( 17) 53243 H55 TBM4730 Sláma Dušan 81.00 ( 334) 232747 H45 TBM6201 Jašek Milan 83.00 ( 74) 53273 D35 TBM7371 Schwabová Kateřina 84.00 ( 32) 416020 H12 TBM0222 Lukáš Martin 87.00 ( 24) 886279 D45 TBM5662 Janotová Dobra 89.00 ( 150) 446416 H21D TBM9012 Autrata Daniel 91.00 ( 53) 53264 H45 TBM6910 Kligl Vladislav 92.00 ( 335) 410324 D45 TBM6363 Jašková Monika 97.00 ( 143) 515497 H21C TBM6116 Hlaváč Jiří 100.00 ( 76) 301235 H45 TBM6005 Šuler Josef 101.00 ( 144) 2059757 H18 TBM9901 Hlaváč Ondřej 103.00 ( 57) 436405 H21C TBM7402 Vedra David 108.00 ( 45) 515094 H21C TBM7835 Čech Radovan 112.00 ( 36) 887901 H21C TBM7701 Ehl Jiří 116.00

TTR OOB Třebíč

29.03.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 272) 52248 HDR TTR0502 Nešpor Jiří 0.00 ( 273) 49689 HDR TTR0852 Nešporová Terezie 0.00 ( 274) 515158 P TTR8551 Křížová Lenka 0.00 ( 268) 52242 D35 TTR7251 Nešporová Marie 8.00 ( 262) 515502 H21C TTR8801 Fiala Martin 50.00 ( 267) 52239 D12 TTR0351 Nešporová Marie 55.00 ( 266) 52238 H45 TTR6202 Sysel Svatobor 56.00 ( 270) 52237 D45 TTR6151 Syslová Iva 69.00 ( 264) 52246 H35 TTR7901 Věžník Roman 73.00 ( 265) 995847 H35 TTR6101 Nešpor Jan 77.00 ( 271) 2016470 H21D TTR8601 Jirásek Jakub 82.00 ( 263) 416215 H14 TTR0101 Nešpor Jan 84.00 ( 353) 2011820 H21D TTR8701 Nováček Radek 88.00 ( 269) 420428 D45 TTR6051 Zháňalová Jana 105.00 ( 261) 515159 H21C TTR8201 Kříž Lukáš 106.00

UBM MENISKOS Brno

29.03.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 205) 2049606 P UBM7106 Ruda Miroslav 0.00 ( 206) 515445 P UBM7252 Rudová Hana 0.00 ( 207) 2049607 P UBM7351 Humlíčková Jana 0.00 ( 201) 2049602 D10 UBM0451 Čelechovská Radka 27.00 ( 197) 2049601 D14 UBM0151 Humlíčková Martina 33.00 ( 202) 682606 H55 UBM4401 Novotný Jan 37.00 ( 203) 515434 H35 UBM7101 Humlíček René 41.00 ( 200) 2049608 H12 UBM0303 Rajnoha Tomáš 63.00 ( 204) 515452 H35 UBM7104 Rajnoha Miroslav 71.00 ( 196) 2049609 H14 UBM0003 Rajnoha David 75.00 ( 199) 2049605 H12 UBM0203 Ruda Miroslav 78.00 ( 198) 2049604 H12 UBM0202 Čelechovský Matěj 84.00 ( 208) 515449 D35 UBM7451 Čelechovská Zora 92.00 ( 209) 2049600 H18 UBM9701 Humlíček Petr 95.00

VAM OOB Vamberk

29.03.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 22) 515442 D21C VAM9051 Müllerová Věra 44.00

VBM VSK Mendelu Brno

29.03.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 183) 515032 P VBM6651 Pinterová Kateřina 0.00 neregistro ( 162) 209751 D21C VBM8353 Čechová Jitka 12.00 ( 164) 7200367 D21C VBM9651 Hiršová Gabriela 16.00 ( 163) 1775519 D21C VBM7751 Fučíková Hana 20.00 ( 360) 331011 D10 VBM0451 Chroustová Michaela 21.00 neregistro ( 168) 53223 D35 VBM6555 Jemelíková Lada 32.00 ( 172) 889316 H21C VBM7401 Kořan Pavel 32.00 ( 182) 49651 H65 VBM4410 Bauer Emil 35.00 ( 171) 2011839 H21C VBM8002 Henek Vladan 36.00 ( 173) 49679 H21C VBM8204 Verner Tomáš 40.00 ( 260) 53217 H55 VBM4732 Chmelík Aleš 45.00 ( 165) 330625 D21C VBM8553 Kociánová Lenka 46.00 ( 259) 361990 D21C VBM9353 Chmelíková Zuzana 52.00 ( 179) 515090 H45 VBM6201 Pulec Pavel 53.00 ( 161) 52039 D21C VBM8772 Adamová Eva 56.00 ( 167) 53222 D35 VBM7079 Hiršová Marcela 60.00 ( 181) 53305 H55 VBM4806 Dokoupil Vladimír 69.00 ( 178) 410321 H45 VBM6501 Jordanov Nikolaj 71.00 ( 166) 8030 D21C VBM8555 Najmanová Hana 76.00 ( 169) 682079 D45 VBM6155 Bravená Alexandra 85.00 ( 177) 53221 H45 VBM6000 Hirš Libor 89.00 ( 361) 995888 D45 VBM6655 Chroustová Petra 93.00 ( 174) 53485 H21D VBM8001 Čech Viktor 97.00 ( 176) 49558 H45 VBM5329 Hanzl Vlastimil 98.00 ( 175) 53306 D45 VBM5754 Dokoupilová Zuzana 101.00 ( 180) 416021 H45 VBM5715 Svoboda Vladimír 104.00 ( 170) 720921 H21C VBM7246 Fučík Karel 118.00

VLI Slavia Liberec orienteering

29.03.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 2) 500568 P VLI7309 Bednařík Aleš 0.00 ( 3) 2049579 P VLI0509 Bednařík Vilém 0.00 ( 4) 2049578 D12 VLI0359 Bednaříková Emma 67.00

VRB SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.

29.03.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 156) 301233 H21C VRB8504 Velička Jan 24.00 ( 157) 301211 D21C VRB8953 Hvorecká Eva 64.00

ZBM SK Žabovřesky Brno

29.03.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 92) 103 HDR ZBM0451 Humlíčková Pavla 0.00 ( 93) 1403435 HDR ZBM0502 Tachovský Jáchym 0.00 ( 99) 2061797 HDR ZBM0702 Finstrle Filip 0.00 ( 100) 2067231 HDR ZBM0752 Finstrlová Kristýna 0.00 ( 101) ? HDR ZBM0801 Cicvárek Martin 0.00 ( 102) ? HDR ZBM0804 Doseděl Luboš 0.00 ( 103) ? HDR ZBM0850 Kočová Klára 0.00 ( 104) ? HDR ZBM0851 Eliášová Marta 0.00 ( 105) 2061853 HDR ZBM0951 Finstrlová Denisa 0.00 ( 106) ? HDR ZBM1000 Eliáš Václav 0.00 ( 113) ? P ZBM7651 Cicvárková Lucie 0.00 neregistro ( 320) 52007 HDR ZBM0701 Kroutil Jošt 0.00 ( 321) 899170 HDR ZBM0901 Kroutil Tadeáš 0.00 ( 322) 7906090 HDR ZBM1200 Stachoň Štěpán 0.00 neregistro ( 340) 436987 HDR ZBM0751 Stašková Sára 0.00 ( 341) ? HDR ZBM0952 Stašková Sofie 0.00 ( 136) 2054641 H16 ZBM9904 Král Jan 7.00 ( 115) 815422 D21C ZBM8160 Kočová Lenka 10.00 ( 96) 2051511 H10 ZBM0602 Koča Vojtěch 14.00 ( 117) 336797 H21C ZBM8207 Eliáš Jan 16.00 ( 111) 2051489 H35 ZBM7504 Cicvárek Ivo 17.00 ( 98) 2051514 D10 ZBM0651 Finstrlová Lucie 18.00 ( 358) 331025 D21C ZBM9457 Chroustová Lenka 18.00 ( 97) 2061850 H10 ZBM0604 Urbánek Tomáš 20.00 ( 125) 1111187 H21C ZBM8721 Zháňal Jan 22.00 ( 83) 410345 D14 ZBM0059 Baštařová Anna 24.00 ( 109) 1396843 H35 ZBM6700 Coufal Svatoš 25.00 ( 123) 52339 D21D ZBM8659 Stehlíková Jana 25.00 ( 134) 888627 H16 ZBM9902 Komenda Jan 25.00 ( 95) 2051515 H10 ZBM0601 Cicvárek Radim 26.00 ( 124) 52165 D21C ZBM8676 Kočová Hana 26.00 ( 84) 410338 D14 ZBM0060 Auermüllerová Anna 30.00 ( 94) 2051495 D10 ZBM0552 Finstrlová Julie 30.00 ( 345) 888891 H21C ZBM9102 Bravený Vít 30.00 ( 120) 51765 D21C ZBM8459 Tvarůžková Petra 32.00 ( 333) 9201067 H10 ZBM0505 Zřídkaveselý Adam 32.00 ( 114) 2067240 H35 ZBM7902 Finstrle Luděk 35.00 ( 135) 410331 H16 ZBM9903 Říčný Vojta 37.00 ( 342) 49692 D21D ZBM8255 Stašková Petra 37.00 ( 119) 52011 H21C ZBM8425 Dvořák Martin 38.00 ( 129) 1668661 D21C ZBM9354 Hrušková Barbora 42.00 ( 133) 339553 H16 ZBM9807 Soška Marek 43.00 ( 359) 995802 H21C ZBM9103 Švirák Ondřej 44.00 ( 108) 49398 D35 ZBM6251 Hrušková Lenka 48.00 ( 118) 232334 H21C ZBM8411 Liščinský Tomáš 48.00 ( 127) 888602 D21C ZBM8870 Chromá Adéla 48.00 ( 357) 331027 D16 ZBM9862 Chroustová Šárka 50.00 ( 344) 53206 H35 ZBM7606 Šafek Jiří 51.00 ( 128) 995814 D21C ZBM8951 Mádlová Věra 54.00 ( 343) 348120 H21C ZBM8309 Chvátal Lukáš 56.00 ( 112) ? H35 ZBM7604 Doseděl Petr 57.00 ( 85) 410349 H14 ZBM0101 Humlíček Tomáš 60.00 ( 130) 2020737 D21C ZBM9452 Tužilová Magdaléna 60.00 ( 337) 410320 H21D ZBM9503 Jordanov Alexandr 61.00 ( 121) 1985625 H21C ZBM8503 Stehlík Martin 62.00 ( 87) 1400432 H12 ZBM0200 Coufal Jáchym 66.00 ( 131) ? D21C ZBM9458 Kročová Klára 66.00 ( 126) 896975 H21C ZBM8841 Chromý Adam 70.00 ( 347) 1234321 D21C ZBM8661 Jiráčková Jana 70.00 ( 86) 2042512 H14 ZBM0104 Slaný Filip 72.00 ( 89) 434833 H12 ZBM0211 Soška Petr 72.00 ( 107) 232005 D45 ZBM5582 Kabáthová Jitka 73.00 ( 346) 703370 D21C ZBM7951 Gebauerová Jana 74.00 ( 91) 416017 D12 ZBM0351 Hovořáková Karolína 75.00 ( 299) 219242 D21C ZBM9456 Tesařová Markéta 80.00 ( 88) 1403423 H12 ZBM0408 Štěrbák Eduard 81.00 neregistro ( 90) 2042526 H12 ZBM0302 Urbánek Adam 90.00 ( 122) 49690 H21C ZBM8511 Drábek Jan 90.00 ( 132) 7200360 H18 ZBM9801 Hirš Otakar 91.00 ( 110) 52008 H21C ZBM6708 Přikryl Petr 94.00 ( 116) 301217 H21C ZBM8206 Koča Jaroslav 114.00


© xob 2014