Kategorie D10

29.03.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.90 km, převýšení    35 m,  7 kontrol           tištěno 27.03.2014   19:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2011896 Marečková Ema OSN 0450 C 15 = 10:45:00 2051514 Finstrlová Lucie ZBM 0651 C 18 = 10:48:00 331011 Chroustová Michaela VBM 0451 C 21 = 10:51:00 neregistro 232732 Hlaváčová Lucie TBM 0660 C 24 = 10:54:00 2049602 Čelechovská Radka UBM 0451 C 27 = 10:57:00 2051495 Finstrlová Julie ZBM 0552 C 30 = 11:00:00 52970 Doleželová Anna PZR 0651 C 33 = 11:03:00 ......................... VAK C 36 = 11:06:00 410323 Miková Lenka TBM 0460 C 39 = 11:09:00 337648 Kurečková Klára ABM 0657 C 42 = 11:12:00 ......................... VAK C 45 = 11:15:00

Kategorie D12

29.03.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    50 m,  8 kontrol           tištěno 27.03.2014   19:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Gregorová Iva NNN 0250 C 47 = 11:17:00 neregistro ......................... VAK C 51 = 11:21:00 52239 Nešporová Marie TTR 0351 C 55 = 11:25:00 438603 Vedrová Ela TBM 0357 C 59 = 11:29:00 ......................... VAK C 63 = 11:33:00 2049578 Bednaříková Emma VLI 0359 C 67 = 11:37:00 438041 Poloučková Hana ABM 0350 C 71 = 11:41:00 416017 Hovořáková Karolína ZBM 0351 C 75 = 11:45:00 361987 Mulíčková Markéta ABM 0362 C 79 = 11:49:00

Kategorie D14

29.03.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení    65 m, 11 kontrol           tištěno 27.03.2014   19:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 6 = 10:36:00 332970 Mulíčková Zuzana ABM 0157 C 9 = 10:39:00 53247 Hlaváčová Anežka TBM 0199 B 12 = 10:42:00 2067326 Bastlová Pavla ABM 0061 C 15 = 10:45:00 2056262 Opálková Martina BBM 0050 B 18 = 10:48:00 232876 Radová Kateřina ABM 0199 B 21 = 10:51:00 410345 Baštařová Anna ZBM 0059 B 24 = 10:54:00 420427 Syrovátková Andrea ABM 0059 C 27 = 10:57:00 410338 Auermüllerová Anna ZBM 0060 B 30 = 11:00:00 2049601 Humlíčková Martina UBM 0151 C 33 = 11:03:00 2067323 Kyslingerová Marie ABM 0056 C 36 = 11:06:00 49863 Čížková Eliška ADA 0051 C 39 = 11:09:00 33129 Špringlová Kamila TBM 0050 C 42 = 11:12:00 438040 Poloučková Petra ABM 0155 B 45 = 11:15:00 ......................... VAK C 48 = 11:18:00

Kategorie D16

29.03.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.30 km, převýšení    60 m, 11 kontrol           tištěno 27.03.2014   19:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 42 = 11:12:00 ......................... VAK C 46 = 11:16:00 331027 Chroustová Šárka ZBM 9862 C 50 = 11:20:00

Kategorie D18

29.03.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  5.20 km, převýšení   100 m, 15 kontrol           tištěno 27.03.2014   19:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
331013 Komárková Silvie TBM 9762 B 63 = 11:33:00 49862 Čížková Markéta ADA 9652 B 67 = 11:37:00 229382 Grycová Veronika TBM 9859 A 71 = 11:41:00 ......................... VAK C 75 = 11:45:00 247322 Bžatková Kateřina 18C 9752 C 79 = 11:49:00 neregistro

Kategorie D21C

29.03.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  6.80 km, převýšení   135 m, 15 kontrol           tištěno 27.03.2014   19:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
815422 Kočová Lenka ZBM 8160 C 10 = 10:40:00 209751 Čechová Jitka VBM 8353 C 12 = 10:42:00 ......................... VAK C 14 = 10:44:00 7200367 Hiršová Gabriela VBM 9651 A 16 = 10:46:00 331025 Chroustová Lenka ZBM 9457 C 18 = 10:48:00 1775519 Fučíková Hana VBM 7751 C 20 = 10:50:00 2042533 Matulová Lucie ADA 8880 C 22 = 10:52:00 1007533 Odehnalová Tereza ABM 9757 A 24 = 10:54:00 52165 Kočová Hana ZBM 8676 C 26 = 10:56:00 438047 Odehnalová Klára ABM 9956 A 28 = 10:58:00 ......................... VAK C 30 = 11:00:00 51765 Tvarůžková Petra ZBM 8459 C 32 = 11:02:00 52029 Korpasová Ivana LBM 7362 C 34 = 11:04:00 ......................... VAK C 36 = 11:06:00 52020 Štěpánková Petra LBM 8651 C 38 = 11:08:00 ......................... VAK C 40 = 11:10:00 1668661 Hrušková Barbora ZBM 9354 R 42 = 11:12:00 515442 Müllerová Věra VAM 9051 C 44 = 11:14:00 330625 Kociánová Lenka VBM 8553 C 46 = 11:16:00 888602 Chromá Adéla ZBM 8870 C 48 = 11:18:00 52670 Smětáková Ivana HLV 8153 C 50 = 11:20:00 361990 Chmelíková Zuzana VBM 9353 C 52 = 11:22:00 995814 Mádlová Věra ZBM 8951 R 54 = 11:24:00 52039 Adamová Eva VBM 8772 C 56 = 11:26:00 8083 Matulová Iva ADA 8451 C 58 = 11:28:00 2020737 Tužilová Magdaléna ZBM 9452 R 60 = 11:30:00 ......................... VAK C 62 = 11:32:00 301211 Hvorecká Eva VRB 8953 C 64 = 11:34:00 ? Kročová Klára ZBM 9458 C 66 = 11:36:00 8829 Boháčová Lucie PTI 8771 C 68 = 11:38:00 1234321 Jiráčková Jana ZBM 8661 C 70 = 11:40:00 981818 Kozumplíková Alice RBK 8151 C 72 = 11:42:00 703370 Gebauerová Jana ZBM 7951 C 74 = 11:44:00 8030 Najmanová Hana VBM 8555 C 76 = 11:46:00 2049566 Štěpánková Kateřina TBM 7654 C 78 = 11:48:00 219242 Tesařová Markéta ZBM 9456 E 80 = 11:50:00

Kategorie D21D

29.03.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.50 km, převýšení    65 m, 13 kontrol           tištěno 27.03.2014   19:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52057 Otrusinová Helena ABM 7054 C 9 = 10:39:00 53261 Kuchařová Ada TBM 5855 C 13 = 10:43:00 49630 Justová Hana PHK 8556 C 17 = 10:47:00 ......................... VAK C 21 = 10:51:00 52339 Stehlíková Jana ZBM 8659 C 25 = 10:55:00 49656 Hlaváčová Šárka TBM 7258 C 29 = 10:59:00 438601 Doleželová Iva PZR 7171 C 33 = 11:03:00 49692 Stašková Petra ZBM 8255 C 37 = 11:07:00

Kategorie D35

29.03.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  5.40 km, převýšení   115 m, 16 kontrol           tištěno 27.03.2014   19:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52037 Ehlová Pavla TBM 7377 C 0 = 10:30:00 2042549 Ondrouchová Lída ADA 7051 C 4 = 10:34:00 52242 Nešporová Marie TTR 7251 C 8 = 10:38:00 53284 Čechová Marcela TBM 7659 C 12 = 10:42:00 ? Gregorová Eva NNN 7503 C 16 = 10:46:00 neregistro ......................... VAK C 20 = 10:50:00 52041 Mulíčková Eva ABM 7469 C 24 = 10:54:00 416103 Tesařová Jitka RBK 6451 C 28 = 10:58:00 53223 Jemelíková Lada VBM 6555 C 32 = 11:02:00 219257 Obrátilová Naďa ABM 6654 C 36 = 11:06:00 232025 Kubáňová Jana TBM 7275 C 40 = 11:10:00 2020744 Růžičková Jana KSU 7797 C 44 = 11:14:00 49398 Hrušková Lenka ZBM 6251 C 48 = 11:18:00 49412 Grycová Jana TBM 6969 C 52 = 11:22:00 53539 Tršová Daniela PBM 7375 C 56 = 11:26:00 53222 Hiršová Marcela VBM 7079 C 60 = 11:30:00 230679 Grycová Petra TBM 7467 C 64 = 11:34:00 332950 Odehnalová Kamila ABM 7052 C 68 = 11:38:00 ......................... VAK C 72 = 11:42:00 53270 Miková Iva TBM 7071 C 76 = 11:46:00 ......................... VAK C 80 = 11:50:00 53273 Schwabová Kateřina TBM 7371 C 84 = 11:54:00 ......................... VAK C 88 = 11:58:00 515449 Čelechovská Zora UBM 7451 C 92 = 12:02:00 ......................... VAK C 96 = 12:06:00

Kategorie D45

29.03.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.50 km, převýšení    65 m, 13 kontrol           tištěno 27.03.2014   19:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49601 Jalová Marie RBK 5761 C 49 = 11:19:00 ......................... VAK C 53 = 11:23:00 232516 Starčuková Jana TBM 6451 C 57 = 11:27:00 ......................... VAK C 61 = 11:31:00 52090 Janská Iva LBM 5795 C 65 = 11:35:00 52237 Syslová Iva TTR 6151 C 69 = 11:39:00 232005 Kabáthová Jitka ZBM 5582 C 73 = 11:43:00 53288 Lukášová Lenka TBM 6653 C 77 = 11:47:00 331257 Peřinková Irena BBM 6550 C 81 = 11:51:00 682079 Bravená Alexandra VBM 6155 C 85 = 11:55:00 886279 Janotová Dobra TBM 5662 C 89 = 11:59:00 995888 Chroustová Petra VBM 6655 C 93 = 12:03:00 410324 Jašková Monika TBM 6363 C 97 = 12:07:00 53306 Dokoupilová Zuzana VBM 5754 C 101 = 12:11:00 420428 Zháňalová Jana TTR 6051 C 105 = 12:15:00

Kategorie D55

29.03.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.60 km, převýšení    60 m, 10 kontrol           tištěno 27.03.2014   19:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
301247 Procházková Helena TBM 5351 C 55 = 11:25:00 ......................... VAK C 59 = 11:29:00 53246 Slámová Hana TBM 4951 C 63 = 11:33:00 52055 Tomanová Jana LBM 4955 C 67 = 11:37:00 410192 Cigošová Anna TBM 5253 C 71 = 11:41:00

Kategorie H10

29.03.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení    45 m,  8 kontrol           tištěno 27.03.2014   19:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
410340 Ehl Ondřej TBM 0404 C 8 = 10:38:00 247336 Ondrouch Martin ADA 0502 C 11 = 10:41:00 2051511 Koča Vojtěch ZBM 0602 C 14 = 10:44:00 49358 Doušek Tomáš TBM 0401 C 17 = 10:47:00 2061850 Urbánek Tomáš ZBM 0604 C 20 = 10:50:00 ......................... VAK C 23 = 10:53:00 2051515 Cicvárek Radim ZBM 0601 C 26 = 10:56:00 2053552 Odehnal Tomáš ADA 0500 C 29 = 10:59:00 9201067 Zřídkaveselý Adam ZBM 0505 C 32 = 11:02:00 ......................... VAK C 35 = 11:05:00 52522 Šnyrch Azíz ABM 0405 C 38 = 11:08:00 888648 Gryc Ondřej TBM 0406 C 41 = 11:11:00 420418 Rada Štěpán ABM 0404 C 44 = 11:14:00

Kategorie H12

29.03.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení    65 m, 11 kontrol           tištěno 27.03.2014   19:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
332962 Palát Tomáš ABM 0307 C 54 = 11:24:00 888640 Milán Jakub TBM 0411 B 57 = 11:27:00 ......................... VAK C 60 = 11:30:00 2049608 Rajnoha Tomáš UBM 0303 C 63 = 11:33:00 1400432 Coufal Jáchym ZBM 0200 B 66 = 11:36:00 ? Bružeňák Andrej TBM 0307 C 69 = 11:39:00 434833 Soška Petr ZBM 0211 B 72 = 11:42:00 ......................... VAK C 75 = 11:45:00 2049605 Ruda Miroslav UBM 0203 C 78 = 11:48:00 1403423 Štěrbák Eduard ZBM 0408 C 81 = 11:51:00 neregistro 2049604 Čelechovský Matěj UBM 0202 C 84 = 11:54:00 416020 Lukáš Martin TBM 0222 C 87 = 11:57:00 2042526 Urbánek Adam ZBM 0302 C 90 = 12:00:00

Kategorie H14

29.03.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.70 km, převýšení    60 m,  9 kontrol           tištěno 27.03.2014   19:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
443078 Milán Tomáš TBM 0111 B 45 = 11:15:00 ? Gregor Michal NNN 0003 C 48 = 11:18:00 neregistro ......................... VAK C 51 = 11:21:00 995867 Gryc Vojtěch TBM 0106 B 54 = 11:24:00 232029 Mareček Šimon OSN 0201 B 57 = 11:27:00 410349 Humlíček Tomáš ZBM 0101 C 60 = 11:30:00 410254 Sedlář Jan TBM 0010 B 63 = 11:33:00 207849 Adámek Filip ABM 0101 B 66 = 11:36:00 886829 Pelánek Ondřej TBM 0107 B 69 = 11:39:00 2042512 Slaný Filip ZBM 0104 C 72 = 11:42:00 2049609 Rajnoha David UBM 0003 C 75 = 11:45:00 2042517 Kligl Radim TBM 0103 B 78 = 11:48:00 2032131 Vyskočil Pavel RBK 0001 C 81 = 11:51:00 416215 Nešpor Jan TTR 0101 B 84 = 11:54:00 ......................... VAK C 87 = 11:57:00

Kategorie H16

29.03.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  5.50 km, převýšení   100 m, 15 kontrol           tištěno 27.03.2014   19:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
438045 Ingršt Matěj ABM 9907 B 1 = 10:31:00 ......................... VAK C 4 = 10:34:00 2054641 Král Jan ZBM 9904 C 7 = 10:37:00 ......................... VAK C 10 = 10:40:00 331599 Starčuk Zenon TBM 9905 C 13 = 10:43:00 332946 Šnyrch Jakub ABM 9906 B 16 = 10:46:00 2035707 Kún Josef BBM 9802 B 19 = 10:49:00 247332 Bžatek Vojtěch 18C 9902 C 22 = 10:52:00 neregistro 888627 Komenda Jan ZBM 9902 B 25 = 10:55:00 247326 Priessnitz Jan 18C 9802 C 28 = 10:58:00 neregistro 2032123 Žáček Matěj RBK 9802 C 31 = 11:01:00 332963 Šnyrch Tomáš ABM 9919 B 34 = 11:04:00 410331 Říčný Vojta ZBM 9903 B 37 = 11:07:00 438043 Florián Vojtěch ABM 9901 B 40 = 11:10:00 339553 Soška Marek ZBM 9807 B 43 = 11:13:00

Kategorie H18

29.03.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  7.30 km, převýšení   115 m, 15 kontrol           tištěno 27.03.2014   19:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 83 = 11:53:00 53271 Konečný Daniel BBM 9702 C 87 = 11:57:00 7200360 Hirš Otakar ZBM 9801 A 91 = 12:01:00 2049600 Humlíček Petr UBM 9701 C 95 = 12:05:00 ......................... VAK C 99 = 12:09:00 2059757 Hlaváč Ondřej TBM 9901 A 103 = 12:13:00 331797 Peřinka Šimon BBM 9700 B 107 = 12:17:00 ......................... VAK C 111 = 12:21:00

Kategorie H21C

29.03.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati 11.40 km, převýšení   175 m, 22 kontrol           tištěno 27.03.2014   19:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53295 Sponar Jan TBM 5004 C 4 = 10:34:00 52024 Jalový Vlastimil RBK 8604 C 6 = 10:36:00 52056 Palát Petr ABM 7415 C 8 = 10:38:00 9469 Ježek Jiří PHK 8403 C 10 = 10:40:00 ......................... VAK C 12 = 10:42:00 53235 Minařík Luboš TBM 5711 C 14 = 10:44:00 336797 Eliáš Jan ZBM 8207 C 16 = 10:46:00 886814 Mokrý Ondřej ABM 9410 A 18 = 10:48:00 ......................... VAK C 20 = 10:50:00 1111187 Zháňal Jan ZBM 8721 C 22 = 10:52:00 301233 Velička Jan VRB 8504 C 24 = 10:54:00 49669 Kavan Tomáš TBM 8603 C 26 = 10:56:00 886286 Ptáček Pavel BBM 9600 A 28 = 10:58:00 888891 Bravený Vít ZBM 9102 R 30 = 11:00:00 889316 Kořan Pavel VBM 7401 C 32 = 11:02:00 52430 Jirka Michal PTI 8403 C 34 = 11:04:00 2011839 Henek Vladan VBM 8002 C 36 = 11:06:00 52011 Dvořák Martin ZBM 8425 C 38 = 11:08:00 49679 Verner Tomáš VBM 8204 C 40 = 11:10:00 51833 Hübner Jan CTB 7902 C 42 = 11:12:00 995802 Švirák Ondřej ZBM 9103 C 44 = 11:14:00 896967 Tomeš Petr SJC 7531 C 46 = 11:16:00 232334 Liščinský Tomáš ZBM 8411 C 48 = 11:18:00 515502 Fiala Martin TTR 8801 C 50 = 11:20:00 515193 Henek Michal RBK 8605 C 52 = 11:22:00 7200320 Suchomel Vít MBM 8448 C 54 = 11:24:00 348120 Chvátal Lukáš ZBM 8309 C 56 = 11:26:00 886812 Mokrý Stanislav ABM 9202 R 58 = 11:28:00 49342 Dvořáček Petr TBM 7013 C 60 = 11:30:00 1985625 Stehlík Martin ZBM 8503 C 62 = 11:32:00 53282 Liščinský Zdeněk TBM 8215 C 64 = 11:34:00 980376 Ptáček Patrik BBM 9800 A 66 = 11:36:00 ......................... VAK C 68 = 11:38:00 896975 Chromý Adam ZBM 8841 E 70 = 11:40:00 4781 Burdilák Radek MBM 8533 C 72 = 11:42:00 980371 Záděra Pavel BBM 9500 A 74 = 11:44:00 ......................... VAK C 76 = 11:46:00 897372 Pavelka Jan MBM 8500 C 78 = 11:48:00 52225 Drbal Jan PGP 7101 C 80 = 11:50:00 52061 Kheil Radim PBM 7301 C 82 = 11:52:00 ......................... VAK C 84 = 11:54:00 886825 Obrátil Štěpán ABM 9409 B 86 = 11:56:00 2042531 Matula Petr ADA 8202 C 88 = 11:58:00 49690 Drábek Jan ZBM 8511 C 90 = 12:00:00 336714 Čížek Petr ADA 7101 C 92 = 12:02:00 52008 Přikryl Petr ZBM 6708 C 94 = 12:04:00 980373 Jalový Milan RBK 8347 C 96 = 12:06:00 ......................... VAK C 98 = 12:08:00 515497 Hlaváč Jiří TBM 6116 C 100 = 12:10:00 ......................... VAK C 102 = 12:12:00 ......................... VAK C 104 = 12:14:00 515159 Kříž Lukáš TTR 8201 C 106 = 12:16:00 436405 Vedra David TBM 7402 C 108 = 12:18:00 7905090 Stachoň Zdeněk SKM 8014 C 110 = 12:20:00 515094 Čech Radovan TBM 7835 C 112 = 12:22:00 301217 Koča Jaroslav ZBM 8206 C 114 = 12:24:00 887901 Ehl Jiří TBM 7701 C 116 = 12:26:00 720921 Fučík Karel VBM 7246 R 118 = 12:28:00

Kategorie H21D

29.03.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  5.50 km, převýšení   100 m, 15 kontrol           tištěno 27.03.2014   19:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232872 Otrusina Jan ABM 9210 C 49 = 11:19:00 2045244 Bařina Jiří SBK 8101 C 52 = 11:22:00 682351 Otrusina David ABM 8201 C 55 = 11:25:00 232483 Skryja Ondřej PZR 9502 C 58 = 11:28:00 410320 Jordanov Alexandr ZBM 9503 C 61 = 11:31:00 ? Baše Martin PHK 0000 C 64 = 11:34:00 neregistro 37735 Watson Kevin RBK 8101 C 67 = 11:37:00 ......................... VAK C 70 = 11:40:00 ? Kůr Jiří NNN 0006 C 73 = 11:43:00 neregistro 438042 Polouček Pavel ABM 7100 C 76 = 11:46:00 ? Šarlej Marek 4NC 8100 C 79 = 11:49:00 neregistro 2016470 Jirásek Jakub TTR 8601 C 82 = 11:52:00 52602 Růžička Lukáš KSU 7849 C 85 = 11:55:00 2011820 Nováček Radek TTR 8701 C 88 = 11:58:00 446416 Autrata Daniel TBM 9012 C 91 = 12:01:00 ......................... VAK C 94 = 12:04:00 53485 Čech Viktor VBM 8001 C 97 = 12:07:00

Kategorie H35

29.03.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  7.60 km, převýšení   135 m, 18 kontrol           tištěno 27.03.2014   19:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52163 Jalový Vlastimil RBK 6120 C 7 = 10:37:00 53242 Milán Pavel TBM 7227 C 9 = 10:39:00 2032120 Mareček Jiří ADA 5901 C 11 = 10:41:00 49659 Horký Tomáš TBM 6747 C 13 = 10:43:00 232879 Odehnal Roman ABM 6909 C 15 = 10:45:00 2051489 Cicvárek Ivo ZBM 7504 C 17 = 10:47:00 207848 Soutor Tomáš ABM 7209 C 19 = 10:49:00 2053551 Odehnal Luděk ADA 7400 C 21 = 10:51:00 ......................... VAK C 23 = 10:53:00 1396843 Coufal Svatoš ZBM 6700 C 25 = 10:55:00 4783 Mokrý Pavel ABM 6801 C 27 = 10:57:00 ? Musil Radek NNN 0000 C 29 = 10:59:00 neregistro ......................... VAK C 31 = 11:01:00 410187 Starčuk Zenon TBM 6202 C 33 = 11:03:00 2067240 Finstrle Luděk ZBM 7902 C 35 = 11:05:00 ......................... VAK C 37 = 11:07:00 337650 Mulíček Ondřej ABM 7405 C 39 = 11:09:00 515434 Humlíček René UBM 7101 C 41 = 11:11:00 2060216 Kurečka Robert ABM 7210 C 43 = 11:13:00 515468 Fiala Jan BBM 7205 C 45 = 11:15:00 232492 Skryja Bořivoj PZR 6106 C 47 = 11:17:00 897375 Zejda Jiří ABM 7805 C 49 = 11:19:00 53206 Šafek Jiří ZBM 7606 C 51 = 11:21:00 ......................... VAK C 11 = 11:23:00 232708 Kubáň Pavel TBM 7506 C 55 = 11:25:00 ? Doseděl Petr ZBM 7604 C 57 = 11:27:00 53251 Uhmann Petr TBM 5103 C 59 = 11:29:00 2032122 Žáček Zbyněk RBK 7101 C 61 = 11:31:00 446339 Pelánek Libor TBM 7409 C 63 = 11:33:00 ......................... VAK C 65 = 11:35:00 682097 Trš Lubomír PBM 7302 C 67 = 11:37:00 2032125 Bžatek Miroslav 18C 7006 C 69 = 11:39:00 neregistro 515452 Rajnoha Miroslav UBM 7104 C 71 = 11:41:00 52246 Věžník Roman TTR 7901 C 73 = 11:43:00 52027 Robotka Libor PBM 5303 C 75 = 11:45:00 995847 Nešpor Jan TTR 6101 C 77 = 11:47:00

Kategorie H45

29.03.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  6.00 km, převýšení    90 m, 15 kontrol           tištěno 27.03.2014   19:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
438049 Smutný Radek ABM 6701 C 50 = 11:20:00 515090 Pulec Pavel VBM 6201 C 53 = 11:23:00 52238 Sysel Svatobor TTR 6202 C 56 = 11:26:00 ? Auermüller Vít NNN 0008 C 59 = 11:29:00 neregistro 51994 Pospíšil Jaromír PZR 4417 C 62 = 11:32:00 980377 Ptáček Pavel BBM 6508 C 65 = 11:35:00 ......................... VAK C 68 = 11:38:00 410321 Jordanov Nikolaj VBM 6501 C 71 = 11:41:00 553436 Patočka Petr BBM 6300 C 74 = 11:44:00 53233 Gryc Jan TBM 6709 C 77 = 11:47:00 52063 Korpas Jaroslav LBM 6113 C 80 = 11:50:00 232747 Jašek Milan TBM 6201 C 83 = 11:53:00 ......................... VAK C 86 = 11:56:00 53221 Hirš Libor VBM 6000 C 89 = 11:59:00 53264 Kligl Vladislav TBM 6910 C 92 = 12:02:00 500260 Adámek Libor ABM 6707 C 95 = 12:05:00 49558 Hanzl Vlastimil VBM 5329 C 98 = 12:08:00 301235 Šuler Josef TBM 6005 C 101 = 12:11:00 416021 Svoboda Vladimír VBM 5715 C 104 = 12:14:00 ......................... VAK C 107 = 12:17:00 51991 Mareček Petr OSN 6900 C 110 = 12:20:00

Kategorie H55

29.03.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.50 km, převýšení    60 m, 13 kontrol           tištěno 27.03.2014   19:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8812 Jalový Jaroslav RBK 5719 C 21 = 10:51:00 ......................... VAK C 25 = 10:55:00 52521 Šnyrch František ABM 4902 C 29 = 10:59:00 52712 Věžník Antonín ADA 5505 C 33 = 11:03:00 682606 Novotný Jan UBM 4401 C 37 = 11:07:00 410327 Šebesta Vlastislav TBM 5807 C 41 = 11:11:00 53217 Chmelík Aleš VBM 4732 C 45 = 11:15:00 53230 Dufek Jan TBM 4231 C 49 = 11:19:00 ......................... VAK C 53 = 11:23:00 52050 Štěpánek Jiří LBM 5401 C 57 = 11:27:00 52078 Henek Milan RBK 5307 C 61 = 11:31:00 ......................... VAK C 65 = 11:35:00 53305 Dokoupil Vladimír VBM 4806 C 69 = 11:39:00 53256 Zabloudil Pavel TBM 5003 C 73 = 11:43:00 219273 Ptáček Ladislav BBM 5300 C 77 = 11:47:00 53243 Sláma Dušan TBM 4730 C 81 = 11:51:00 410398 Denemarek Oldřich BBM 5100 C 85 = 11:55:00

Kategorie H65

29.03.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.60 km, převýšení    60 m, 10 kontrol           tištěno 27.03.2014   19:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49651 Bauer Emil VBM 4410 C 35 = 11:05:00 320135 Procházka Jan TBM 4907 C 39 = 11:09:00 995827 Chmelík Milan ABM 4501 C 43 = 11:13:00

Kategorie HDR

29.03.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení    55 m,  7 kontrol           tištěno 27.03.2014   19:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 2061789 Brosch Ondřej RBK 0606 C 0 = 10:30:00 2061781 Broschová Alžběta RBK 0000 C 0 = 10:30:00 neregistro ? Bružeňáková Mia TBM 0652 C 0 = 10:30:00 ? Cicvárek Martin ZBM 0801 C 0 = 10:30:00 ? Doseděl Luboš ZBM 0804 C 0 = 10:30:00 446326 Ehlová Martina TBM 0655 C 0 = 10:30:00 ? Eliáš Václav ZBM 1000 C 0 = 10:30:00 ? Eliášová Marta ZBM 0851 C 0 = 10:30:00 2061797 Finstrle Filip ZBM 0702 C 0 = 10:30:00 2061853 Finstrlová Denisa ZBM 0951 C 0 = 10:30:00 2067231 Finstrlová Kristýna ZBM 0752 C 0 = 10:30:00 103 Humlíčková Pavla ZBM 0451 C 0 = 10:30:00 ? Kočová Klára ZBM 0850 C 0 = 10:30:00 52007 Kroutil Jošt ZBM 0701 C 0 = 10:30:00 899170 Kroutil Tadeáš ZBM 0901 C 0 = 10:30:00 230671 Kubáňová Tereza TBM 0756 C 0 = 10:30:00 ? Musilová Anna NNN 0002 C 0 = 10:30:00 neregistro 52248 Nešpor Jiří TTR 0502 C 0 = 10:30:00 49689 Nešporová Terezie TTR 0852 C 0 = 10:30:00 2067325 Nádeníčková Anna ABM 0556 C 0 = 10:30:00 2053553 Odehnalová Tereza ADA 0851 C 0 = 10:30:00 neregistro 682349 Otrusinová Olga ABM 8651 C 0 = 10:30:00 410350 Pekárek Martin RBK 0501 C 0 = 10:30:00 53234 Schwab Filip TBM 0710 C 0 = 10:30:00 ? Sedlák Simon 42C 0400 C 0 = 10:30:00 neregistro ? Sedláková Nela 42C 1350 C 0 = 10:30:00 neregistro 8874 Smutný Jakub ABM 0502 C 0 = 10:30:00 neregistro 7906090 Stachoň Štěpán ZBM 1200 C 0 = 10:30:00 neregistro ? Stašková Sofie ZBM 0952 C 0 = 10:30:00 436987 Stašková Sára ZBM 0751 C 0 = 10:30:00 1403435 Tachovský Jáchym ZBM 0502 C 0 = 10:30:00 446444 Vedra Tobiáš TBM 0621 C 0 = 10:30:00 ? Vyskočilová Karla RBK 0451 C 0 = 10:30:00 53275 Čech Radan TBM 0611 C 0 = 10:30:00 49555 Čechová Johana TBM 0888 C 0 = 10:30:00 ? Ševčík Daniel TBM 0508 C 0 = 10:30:00 ? Ševčík Filip TBM 0802 C 0 = 10:30:00 53232 Štěpánek Jan TBM 0607 C 0 = 10:30:00 53276 Štěpánek Ondřej TBM 0809 C 0 = 10:30:00 neregistro

Kategorie P

29.03.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.50 km, převýšení    50 m,  9 kontrol           tištěno 27.03.2014   19:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ? Auermüllerová Lenka NNN 0009 C 0 = 10:30:00 neregistro 500568 Bednařík Aleš VLI 7309 C 0 = 10:30:00 2049579 Bednařík Vilém VLI 0509 C 0 = 10:30:00 2061836 Broschová Lucie RBK 7451 C 0 = 10:30:00 ? Cicvárková Lucie ZBM 7651 C 0 = 10:30:00 neregistro ? Cidlík Zdeněk 5PC 0003 C 0 = 10:30:00 neregistro ? Gregor David NNN 7502 C 0 = 10:30:00 neregistro 2049607 Humlíčková Jana UBM 7351 C 0 = 10:30:00 330694 Jirásková Dora NNN 0004 C 0 = 10:30:00 neregistro 515158 Křížová Lenka TTR 8551 C 0 = 10:30:00 ? Maruška Maťa NNN 0010 C 0 = 10:30:00 neregistro 253144 Neckař Jan NNN 0005 C 0 = 10:30:00 neregistro 52013 Otrusinová Jana ABM 9560 A 0 = 10:30:00 4632 Pecka Lukáš HLV 7707 C 0 = 10:30:00 4643 Pekárek Aleš RBK 6602 C 0 = 10:30:00 515032 Pinterová Kateřina VBM 6651 C 0 = 10:30:00 neregistro 219255 Poloučková Vilma ABM 7251 C 0 = 10:30:00 neregistro 2049606 Ruda Miroslav UBM 7106 C 0 = 10:30:00 515445 Rudová Hana UBM 7252 C 0 = 10:30:00 ? Sedlák Leo 42C 7400 C 0 = 10:30:00 neregistro 49673 Suchá Helena ABM 6664 C 0 = 10:30:00 253127 Tomanová Elena ABM 6666 C 0 = 10:30:00 ? Toufar Jiří 5PC 0002 C 0 = 10:30:00 neregistro 2051480 Urbánková Lenka NNN 0007 C 0 = 10:30:00 neregistro 232345 Ševčík Robert TBM 7010 C 0 = 10:30:00 53255 Ševčíková Pavla TBM 7355 C 0 = 10:30:00 682117 Šimek Petr 5PC 0001 C 0 = 10:30:00 neregistro 420410 Šnyrchová Jitka ABM 7653 C 0 = 10:30:00 232355 Šulerová Pavlína TBM 9151 C 0 = 10:30:00


© xob 2014